.

.

HKY 36V AC Адаптер за Кодак ESP C310 C315 Кодак Канцеларија ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9 Сите-во-Едно инк-џет Печатач Напојување Кабелот на Полначот p/n: 1985613

HKY 36V AC Адаптер за Кодак ESP C310 C315 Кодак Канцеларија ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9 Сите-во-Едно инк-џет Печатач

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

✅【's Избор】Кодак СИТЕ во Еден ИЗБОРЕН 3/5/7/9 серија / Кодак ESP C310 / Кодак Канцеларија ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9 Сите-во-Едно инк-џет Печатач, p/n : 1985613 / Кодак ESP C310 C315 Сите-Во-Едно / Кодак Херој 3.1, 5.1, 6.1, 7.1 , 9.1 Сите-во-Едно Мултифункционален Принтер / Кодак ESP 3.2 Сите-Во-Едно Печатач / p/n : EADP-108 AB НА EADP-108 ABA PN KOD00001859-100 Делта. ✅Исто така Одговара : Кодак ESP ДЕЛОВИ : HP-A0601 R3 HPA0601 R3 P/N : VP-09500084-000 1 K5669 1 K5667 1 K2866 1 K5862; Кодак Easyshare ESP Канцеларија C310 C315 3250 5250 6150 5000 5100 5200 5300 5500 ESP-2170 ESP-9250 ESP2170 ESP9250 IK7919 1 K7911 Сите-Во-Едно инк-џет Печатач, AIO Печатач;Кодак Херој 9.1 91 Сите-во-Едно Мултифункционален Принтер Kodak Hero 9.1 AIO инк-џет Печатач ;КОДАК СИТЕ во Еден ИЗБОРЕН 3/5/7/9 серија. ✅【Висок Квалитет Излез : 36 V 1.1 НА 40 W; Интерфејс Големина : Како слики ги покажуваат ;Кабел Вклучуваатве Молиме потврдете го спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни,pls се чувствуваат слободни да контакт. ✅【Задоволство Гарантира】- Ние Гаранција 24 x 7-Мејл Поддршка,36 Месеци гаранција, 90 Дена Гаранција за враќање на Пари!!!Купи со доверба!.AC Адаптер Опис* Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали* Висок квалитет, rubberized текстура екстра долг AC/DC Cord Specifications : ВЛЕЗ : 100-240 V 50-60 Hz (за светот употреба)Излез : 36 V 1.1 НА 40 WConnector големина : како слика show Replace Дел Броеви : p/n : EADP-108 AB НА EADP-108 ABA PN KOD00001859-100 Делта Компатибилност : Кодак СИТЕ во Еден ИЗБОРЕН 3/5/7/9 серија / Кодак ESP C310 / Кодак Канцеларија ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9 Сите-во-Едно инк-џет Печатач, p/n : 1985613 Kodak ESP C310 C315 Сите-Во-Едно Кодак Херој 3.1, 5.1, 6.1, 7.1 , 9.1 Сите-во-Едно Мултифункционален Принтер Кодак ESP 3.2 Сите-Во-Едно Printer Kodak ESP ДЕЛОВИ : HP-A0601 R3 HPA0601 R3 P/N : VP-09500084-000 1 K5669 1 K5667 1 K2866 1 K5862; Кодак Easyshare ESP Канцеларија C310 C315 3250 5250 6150 5000 5100 5200 5300 5500 ESP-2170 ESP-9250 ESP2170 ESP9250 IK7919 1 K7911 Сите-Во-Едно инк-џет Печатач, AIO Печатач;Кодак Херој 9.1 91 Сите-во-Едно Мултифункционален Принтер Kodak Hero 9.1 AIO инк-џет Печатач ;КОДАК СИТЕ во Еден ИЗБОРЕН 3/5/7/9 series Package content1*Моќ Конектор;1*AC Cord Powering Милиони Лаптопи, Таблети и Електронски Уреди и одат-да бренд за премиум замена полначи и други додатоци од HKY од 2009 година.Оваа AC Адаптер е специјално дизајниран за да ги исполни моќ потребите на вашиот уред.Тоа ви овозможува истовремено да работат на вашиот уред и полнење неговата батерија (ако е применливо) од било кој стандарден електрична енергија штекер или дома,канцеларија или при патување во странство.Овој лесен и лесен-за-носат адаптер е идеален за преносни извор на енергија на вашиот уред.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне