.

.

Omnihil 10 Метри AC Кабелот за Напојување Кабел Компатибилен со Polk Аудио BlAC к Soundbar 3000 Subwoofer Кабелот за Напојување Напојување Конектор за Адаптер

Omnihil 10 Метри AC Кабелот за Напојување Кабел Компатибилен со Polk Аудио BlAC к Soundbar 3000 Subwoofer Кабелот

DEN 239.04

Од стока
Во продавницата

Висок Квалитет на 10 Метри Долго AC Кабелот за Напојување. 5 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА. 3-ТО ЛИЦЕ НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.СЕРТИФИКАТ : УЛ,ROHS.Не Содржи : Алкална / Никел / NIMH или Литиум Јон Батерии.На сликата е прикажано тука се САМО индикативни.Ако има било какви недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, вистински производ ЌЕ владее.Висок Квалитет на AC Кабелот за Напојување / Висок Квалитет на ПСУ/Трансформатор / Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација / OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) / БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во ДВЕТЕ насоки / 2 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ГАРАНТЕН / 3-ПАРТИСКИ АДАПТЕР НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне