.

.

Метла и Dustpan Поставена Лента за Чистење е Прилагодлив Долга Рачка За Домашна Кујна Соба за Статистика Лоби Кат Употреба Стои Исправено Метла Dustpan Комбо

Метла и Dustpan Поставена Лента за Чистење е Прилагодлив Долга Рачка За Домашна Кујна Соба за Статистика Лоби

DEN 912.24

Од стока
Во продавницата

Многу здрав изградба, супер издржлив.Тоа се вклопува удобно на подот и чисти добро.Ова долго-ракува dustpan е совршен за убедливо големи површини.Оваа лоби метла и dustpan поставите има долг од нерѓосувачки челик се справи со тоа е многу светла и издржливи.Метла прилепува во dustpan и стои исправена, па тоа е многу лесно да се одржи и бара многу малку простор.На dustpan и четка во собата изгледа стилски, но е многу функционална.Тоа карактеристики нерѓосувачки челик се справи и издржлива пластика dustpan.Многу услужни влакната што нема да го оштети вашиот дрво подови.Оваа метла и dustpan може да се широко се користат во купатило, кујна, дома, лоби, тоалет, продавница, гаража, училиште, хотел, во болница, бар, коса салон, универзитетот, итн.Име на производ за Домаќинството чистење метла set Material Високо квалитетни пластични + нерѓосувачки steel Specifications метла поставите*1 Features Нема прашина истекување / нема прашина / нема оштетување на floor Scenario Office/home и други средини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне