.

.

ADSE 304 од не ' Рѓосувачки Челик Шампон Агол Полица Бања Полица Организатор Кујна Леќата Рек Складирање Кошница Лебди Полица се наоѓаше Еден Слој се Отстранува Рек Ск?

ADSE 304 од не ' Рѓосувачки Челик Шампон Агол Полица Бања Полица Организатор Кујна Леќата Рек Складирање Кошница

DEN 3415.20

Од стока
Во продавницата

Исцедете Дупки Дизајн:Тоа може да се спречи вода престојуваат на полица по туш, направете го тоа суви и чисти, одржување на објекти на полица од раса бактерии.Лесен за инсталација : модерниот ѕид полици вклучува хардвер монтажа комплет.Само поправам со завртки се обезбедени, и овие ѕид полиците се подготвени да се облекуваат вашиот дом и животни средини.Mutifuction се Прикаже Полици : се Направени од издржлив солидна нерѓосувачки челик материјал се осигурува дека оваа Полиците можат да се користат за долги периоди без да се оштети.Тоа е голем вчитување капацитет водоотпорен и rustproof.Тоа е многу погоден за влажни средини.Доволно простор : Доволно простор за складирање и организирање на миење материјали, кујна gadget, декорација предмети, итн.што вашиот дом изгледа помалку преполни.Одлично решение за уредно пар погодност со стилски екранот.Задоволство гаранција : Ако има било какви проблеми кои не се задоволителни за вас, ве молиме контактирајте со нас веднаш и нашите пријателски услуги на клиентите тим ќе работиме напорно за да се стави насмевка назад на вашиот. 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне