.

.

2 ПАРЧИЊА/Многу 30X40cm 14-КАРАТНО Countd Памук Aida Крпа Крстот Бод Ткаенина Црвена Боја Везана Занает Платно

2 ПАРЧИЊА/Многу 30X40cm 14-КАРАТНО Countd Памук Aida Крпа Крстот Бод Ткаенина Црвена Боја Везана Занает Платно

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

30x40cm Памук Aida 14 Смета Крпа Занает Крстот Бод Ткаенина.Големина : 30 X40cm.Материјал : Памук.Боја : Црвена.Пакетот вклучува : 2 парчиња на ткаенина ткаенина.Опис Големина : 30 X40cm Материјал : Полиестер Боја : Црвена Внимание : Големина може да се 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерење; Боја може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за разбирањето!Пакетот вклучува : 2 X Крпа Занает Крстот Бод Ткаенина(вклучуваат 2pc).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне