.

.

SCOFEEL Бебе и Деца, Момчиња & Девојки Волна Мешавина Зима Маскирани Outerwear Ртовите Poncho Грб

SCOFEEL Бебе и Деца, Момчиња & Девојки Волна Мешавина Зима Маскирани Outerwear Ртовите Poncho Грб

DEN 599.76

Од стока
Во продавницата

Памук Мешавина,Памук,Волна.Машина За Миење.SCOFEEL е регистриран бренд, матичен Број : 5495367. Памук мешавина материјал,памук шкотскиот plaid linging, супер мека, пријатна и удобна, машина перат.Симпатична и моден дизајн хауба, голема подароци за божиќ тема, лесно може да се поклопува со здолништа, панталони, џемпери, и др.Руно наредени, топло за ладна Зима, исто така погоден за причинска, секојдневно, се игра, отворено носат, исто така, може да биде добар костим cosplay облека.Совршен за причинска, секојдневно, се игра, отворено носат, Божиќ костимот, девојки подарок или фотографија.Полна Боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне