.

.

Шампион на Жените Класичен Скрипта Логото, Powerblend Руно Качулка

Шампион на Жените Класичен Скрипта Логото, Powerblend Руно Качулка

DEN 585.84

Од стока
Во продавницата

60% Полиестер, 40% Памук.Увезени.Машина За Миење.Raglan ракави.Претерани ребрести ткаенината.Ребрести корселе.Пред kanga џеб.Џерси наредени нуркање худ.Размислуваат надвор од салата!Шампион автентични оригиналите се атлетски носат класици во тек со најновите во ткаенина и модата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне