.

.

Russell Атлетик Мажите Дпи Моќ Комплетна Поштенски Руно Качулка

Russell Атлетик Мажите Дпи Моќ Комплетна Поштенски Руно Качулка

DEN 588.00

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50% Памук/50% Полиестер.Машина За Миење.Средна тежина 9 оз руно чува на телесна топлина, така што може да остане топло.Дпи-Моќ влага wicking технологија ви држи сува.Muff џеб за зачувување на телефонот, копчиња или други мали предмети.Ребрести корселе и манжетни обезбеди безбедна одговара.Drawstring хауба лесно се прилагодува за да се обезбеди дополнителна заштита од временските услови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне