.

.

ZNYUNE Деца Девојки Целосна Skirted Леотар Tulle Балет Танц Туту Фустан за 3-8 Години

ZNYUNE Деца Девојки Целосна Skirted Леотар Tulle Балет Танц Туту Фустан за 3-8 Години

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

Се повлече На затворање.Рака Мие Само. ♥ Материјал : Мека удобно кожата пријателски памук bodice, подуени sequins tulle здолниште. ♥ Роман дизајн : Девојки балет танц туту фустан,дијаманти околу градите линија,4 слоеви tulle здолниште со вграден-во knickers под,една симпатична малку лак во задниот дел. ♥ Повод : Овој балет облека е погодна за танц перформанси,танц класа,се облекуваат шоу,балетски концерт и роденден,итн. ♥ Мијат - Ладна вода рака мие благ детергент хлор висат да се исуши. ♥ Големина : Возраст за 3-8 Y,ние ве советуваме да се измери големината на вашите деца пред да нарачате и одговара на нашите големина на табелата.ZNYUNE Кратко Sleeve Балерина Костим Балет Leotards со Здолниште за девојки/Девојки Балет Туту Фустан Леотар за Танц ♥♥ Карактеристики : ★ Памук Bodice + Tulle Здолниште ★ Испорака : Дадени од страна,потребни се 2-7days. ★ Исклучиво наменета за танц и балет на љубителите. ★ Меки и удобни материјал,дијамант/Чипка шема, sequined туту здолниште. ★ Домот & дише Leotards добро за девојки танц балет танцување класа. ★ Овој балет танц leotards фустани ќе го Направи Одличен Подарок за Претстојните Училиште Сезона,Роденден на Божиќ и Нова година. ★ Препорачува миење на рацете,ладна вода,благ детергент, висат сува хлор,не железо.Превоз може да доведе до тоа да не е рамна,се врати по перење. ★ Ве молиме внимателно да ги прочитате слика инструкции за тоа како може да се добие точната големина. ♥♥ Причината за Избере нас : 1,Професионални Dancewear материјали Компанија со повеќе од 10 години искуство. 2,имаме професионална Балет dancewear леотар дизајнери,квалификувани работници и зрели линии за производство .Фабриката трговска интеграција. 3,Пронаоѓа,добар квалитет и удобно носење.Одлична изработка,високо-квалитетни материјали,трендовски стил и добар клиенти искуство 4,Сите објекти се внимателно селектирани од страна на нашите КК одделот пред пакување и испорака. 5,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате некои прашања.Ние ќе ни биде мило да ви помогне.Може да се увери за да се купи нашите Деца Девојки Балет Танц Леотар Тука.Ви благодариме. ♥♥ Сет вклучуваат потсети : 1pc девојки activewear фустани /Девојки Балет Танц Leotards.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне