.

.

Најк Деца Бебе Момче е од Суштинско значење Мрежа Кратко (Дете)

Најк Деца Бебе Момче е од Суштинско значење Мрежа Кратко (Дете)

DEN 311.04

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Mesh.Еластична затворање.Машина За Миење.Еластична корселе.Потпис Најк swoosh лого.Полиестер.Машина за миење.Големина : 4 T.На Најк мрежа шорцеви функција лесни дише решетката ткаенина за сите-ден удобност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне