.

.

Атлетик Работи Шорцеви за Мажи Поврзана Тери Салата Шорцеви за Мажи со Џебови

Атлетик Работи Шорцеви за Мажи Поврзана Тери Салата Шорцеви за Мажи со Џебови

DEN 407.76

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Машина За Миење. ▶Француски Тери Шорцеви за Мажи : изработени од мек, удобен поврзана тери крпа,средината на тежина,удобно и истегнување. ▶Машина мие со ладна вода,одделно или заедно со слични бои само.Хлор.Висат сува или собори сува на ниска температура. ▶Еластичен Појас со Drawstring : лесно се повлече и удобно,рамна предна со лажни лета,3 џебови за стопанства. ▶ Повод : голема дневна поврзана шорцеви за слободното време или одмор, или како pajama шорцеви дома.Исто така, таа одговара jogger,прошетка,јога или други низок интензитет на спортот. ▶ Редовно Одговара : 6" inseam за сите големини.ве молиме споредете шорцеви големина spec (последната слика) со твое пред да нарачате.Модел 6.1 ft/170 кг носи М.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне