.

.

Африкански Мажите Традиционална Облека Поставите Dashiki Палта Анкара Панталони 2 Парче Сет Долг Ракав Плус Големина Тренерки Облека

Африкански Мажите Традиционална Облека Поставите Dashiki Палта Анкара Панталони 2 Парче Сет Долг Ракав Плус

DEN 1549.92

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Суво Чистење Само. ♪ Материјал : Чист памук, Африкански восок ткаенина е малку се протегала, Помек после миење.♪. ♪Големина : XS-6 XL, Проверете ја големината на табелата пред да нарачате, и има соодветна Американски големина♪. ♪Прилагодено : Овој производ може да се прилагоди на одредена големина ако прецизното тело мерења се нудат.♪. ♪Повод : Совршен за повик,дневен фустан, партија, црква, церемонијата и гала.♪. ♪Чистење : Сува Чиста или Вода за Перење(рака&Машина).♪.кога наредил,ве молиме кажете НИ за ВАШАТА ГОЛЕМИНАТА на ТЕЛОТО, БИСТА на ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИ во 30 минути,во спротивно СТАНДАРДНАТА ГОЛЕМИНА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне