.

.

CANSON Уметник Серија Montval Акварел Подлога, Ладно Притиснете Киселина Слободни француски Хартија, Пати во Текот, 140 Фунти, 18 x 24 Инчен, 12 Листови, 18X24, 0

CANSON Уметник Серија Montval Акварел Подлога, Ладно Притиснете Киселина Слободни француски Хартија, Пати во

DEN 619.20

Од стока
Во продавницата

Француски труд што врши убаво со сите влажни медиуми.Површината withstands стружење, бришење, се повторуваат мие.Мувла-направени влошки. 12 листови од 140 фунти/300 грам.Големина : 18 x 24 инчен, Стил Име : Пати во Текот.Canson Montval Акварел Влошки функција француски труд што врши убаво со сите влажни медиуми.Површината withstands стружење, бришење, се повторуваат мие.Овие мувли-направени влошки содржи 12 листови од 140 фунти/300 грам хартија, киселина слободни, 18 x 24 инчен хартија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне