.

.

ZRM&E Аквариум Пластични Чакал Цедилка Лопата Песок Scraper Чистење Алатката Аквариум Риба Резервоарот Милениче Додатоци Алатки, Зелена

ZRM&E Аквариум Пластични Чакал Цедилка Лопата Песок Scraper Чистење Алатката Аквариум Риба Резервоарот Милениче

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

Чакал Лопата е направен од пластични материјали, лесни pratical и без штета за вашиот аквариум жители.Песок Scraper е совршен за филтрирање песок и отстранување на голем отпад од објекти за брзо отстранување на отпадот, или вовлекува нечистотијата од риба резервоарот чакал.Шупливи slats дизајн и брзо дренажа.На песок, лопата е издржлив и може да се користи во почетниот градини, риба тенкови, аквариуми, и базени за пливање.Пакет содржина : 1 x песок лажичка.Боја : зелена.Спецификација : Име : чисти лопата Материјал : пластични Големина : 13*11cm/5.11*4.33 инчен Боја : зелена Количина : 1.

Карактеристиките

Name:
clean shovel
Material:
plastic
Size:
13*11cm/5.11*4.33inch
Color:
green
Quantity:
1
Вака можеби ќе ви се допадне