.

.

Виски Decanter во Собата за Мажи Дијамант Виски Decanter Поставите Алкохол Decanter Со 2 Стаклени Чаши Занает Шише Вино Носителот Decanter Вино Поставите Виски Чаша

Виски Decanter во Собата за Мажи Дијамант Виски Decanter Поставите Алкохол Decanter Со 2 Стаклени Чаши Занает

DEN 1123.20

Од стока
Во продавницата

1. Рачно изработени Детали Рака разнесени, благородна виски decanter, кој дијамант дизајн, создавајќи импресивен пиење искуство. 2. Прекрасен прилог на било соба, апелирам до импресивна атмосфера во вашата канцеларија, дневна соба, бар, кујна. 3. Единствен и незаборавен подарок, Најдобрите подарок сет, вклучува рака разнесени 850 ml дијамант виски и вино decanter, 2 појавување на очила, херметички затворање, полиран дрвени стојат, челик инка.Совршен подарок за татковци, патување ентузијасти, младоженецот, housewarmings, родендени, graduations или дури и само за себе. 4. СОВРШЕН ПОДАРОК : Оваа група е одлична за Денот на Таткото, Graduations, Родендени, Божиќ и повеќе. 5. ГОЛЕМ Капацитет 850ml ДИЗАЈН - Ќе се одржи удобно стандард шише на вашиот омилен Виски, Бурбон, други алкохол.Око фаќање decanter е идеален за виски, виски, бурбон, рум.Разубават вашиот дом или канцеларија, И имам арома пијалок со некои пријатели, сите со иста виски во собата.Бренд : GAOSHENGWUJINGDSpecifications : Материјал : висок borosilicate стакло + борови дрва frame Bottle капацитет : 850 ml Wine стакло капацитет : 300 ml Package Вклучува : 1 * Decanter2 * виски glasses1 * funnel Note:1. Ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm отстапување се должи на РАЧНО МЕРЕЊЕ.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер СЛИКА РЕЗОЛУЦИЈА и monitor settings.2. Нашата Услуга:80 % нарачки пристигна во 15-25 дена, другите пристигна не повеќе од 35 дена.Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа од нарачката купи.Не Грижете Се Купат!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне