.

.

Ashtray со Капак за Цигари - Кинески Шах Windproof Ashtrays за Домашна Канцеларија Внатрешна Декорација

Ashtray со Капак за Цигари - Кинески Шах Windproof Ashtrays за Домашна Канцеларија Внатрешна Декорација

DEN 237.12

Од стока
Во продавницата

Спецификации : Големина е околу 5 L* 5 W* 2.8 H инч.Телесната тежина е за 0.9 lb. (Забелешка : Бидејќи на прирачник за мерење, големината и тежината ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.).Материјал : Направен од висок квалитет на смола, која е еколошки, здравствени и безопасно.Внатрешноста на ashtray е обложена со висока температура отпорни слој може да се спречи unextinguished отпушоци од цигари од горење на ashtray.Добра заштита и Безбедно пакување : На ashtray дното е покриено со чувствува и ќе не нула маса или ништо.На ashtray пакување во внатрешен кутија со силна polyfoam се заштитат, Не грижете се за штета во транзит.За Декорација и Подарок : На ashtray е интегриран со Кинески шах елементи, уникатен и великодушна, полна со Кинески вкус.Тоа е одличен подарок за било пушачи или не-пушачите, уникатен изглед дизајн го прави да уживате во животот.Тоа изгледа многу модерен и стилски одговара беспрекорно во секое оркестарот, внатре или на отворено.Совршено одговараат за дом, канцеларија, Бар, Кафуле, Хотел, Ресторан, Забава, Бифе,Градина, итн.Купи со доверба.Ние ќе ви обезбедиме одлична услуга за секој клиент.Ако имате било какви прашања или сомнежи или по-продажбата на проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние ќе се потрудиме да се направи сте 100% задоволни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне