.

.

WJCCY Ashtray Домаќинство, Лесен Креативни Ashtray Ashtray Ѕид Монтирани Ashtray, Отворен Бар Градина Канцеларија Пушењето Кутија Фах Цигара Носителот

WJCCY Ashtray Домаќинство, Лесен Креативни Ashtray Ashtray Ѕид Монтирани Ashtray, Отворен Бар Градина Канцеларија

DEN 1694.40

Од стока
Во продавницата

Дизајн на производот : нови и интересни, усвојување на концептот на Нордиските стил и исклучителна изработка, со различни стилови покаже елегантна атмосфера, истакнуваат вашата уникатна личност, и донесе вкус вашиот пушењето.Производ функција : Можете да поставите три цигари сопствениците за употреба со семејството и пријателите, или можете привремено да го слободни вашите раце.Длабочината и големината на садот се доволни за да се одржи голем број на отпушоци од цигари и да ја напушти soot во тоа.Совет : Кога ја користите ashtray, препорачливо е да се стави парче на хартија крпа на тоа, и потоа се прелива некои вода; ова ќе се обезбеди живот на ashtray и е лесно да се чисти.Производот се користи : Исклучителна изработката ја прави мазна и нежна.Тоа е добар почеток, декорација, погоден за соба, дневна соба, канцеларија, бар, ресторан, забава, место декорација.Дизајн на производот : нови и интересни, усвојување на концептот на Нордиските стил и исклучителна изработка, со различни стилови покаже елегантна атмосфера, истакнуваат вашата уникатна личност, и донесе вкус вашиот пушењето.Производ функција : Можете да поставите три цигари сопствениците за употреба со семејството и пријателите, или можете привремено да го слободни вашите раце.Длабочината и големината на садот се доволни за да се одржи голем број на отпушоци од цигари и да ја напушти soot во тоа.Совет : Кога ја користите ashtray, препорачливо е да се стави парче на хартија крпа на тоа, и потоа се прелива некои вода; ова ќе се обезбеди живот на ashtray и е лесно да се чисти.Производот се користи : Исклучителна изработката ја прави мазна и нежна.Тоа е добар почеток, декорација, погоден за соба, дневна соба, канцеларија, бар, ресторан, забава, место декорација.Име : Ѕид-монтирани ashtray, лесно да се држиме за мазни ѕидови, лесно да се use Stainless челична лента, трајни и safe Storage простор со цигари или lighters Material : ABS + нерѓосувачки steel Package содржи : 1x ashtray Only продаде главни производи, а не на други производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне