.

.

oshhni 2 парчиња Мека Бебе Бања Капа за Капење Прилагодливи за Капење Капи Бања Шампон Accs

oshhni 2 парчиња Мека Бебе Бања Капа за Капење Прилагодливи за Капење Капи Бања Шампон Accs

DEN 400.80

Од стока
Во продавницата

Со заштитна шампон стакло, вашето бебе нема да добиете сапун во очите повторно.Мека и лесна.Лесно да се закачите и се вклопува безбедно на главата.Материјал : ЕВА Пластика;Големина на(Приближно) : 29x26cm/ 11.41x10.23inch.Го става на забава назад во бања време!.Опис : - Материјал : ЕВА Пластика;Големина на(Приближно) : 29x26cm/ 11.41x10.23inch. - Со заштитна шампон стакло, вашето бебе нема да добиете сапун во очите повторно. - Лесно да се закачите и се вклопува безбедно на главата. - Мека и лесна. - Ја става забава назад во бања време!Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Бебе Бања Cap Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне