.

.

Ѓаволот се Намали Тексас Сини Топки Бања Бомба овошен мирис, вуди, ванила со мускусен како позадина. Натриум бикарбонат, Лимонска киселина, Кокосово масло, Коноп се?

Ѓаволот се Намали Тексас Сини Топки Бања Бомба овошен мирис, вуди, ванила со мускусен како позадина. Натриум

DEN 335.76

Од стока
Во продавницата

Нашиот Ѓавол Исечете Тексас Сини Топки Бања Бомба овошен мирис, вуди, ванила со мускусен како позадина.Натриум бикарбонат, Лимонска киселина, Кокосово масло, Коноп семе на нафта, Скроб, и Мириси за масло Натриум бикарбонат и лимонска киселина.Овие две состојки се комбинираат за да се создаде тој fizzing сензација бања бомби се познати за.Повеќе од тоа, иако, тие се чисти, deodorize и поправка на кожата, како и зајакнување на крвните садови.Овие две главни состојки те оставам со поздрав, помлад изглед на кожата.Ќе ви се допаднат подмладителен ензими и здрав, блескав кожата ќе имаат како резултат на бања бомба уживање.Кокосово масло одлично да придавам влогови и негуваат кожата.Epsom сол во вани смирува achy мускулите, ги ублажува стресот и detoxes телото.Сода бикарбона во вани смирува нервозни, иритирана кожа.Покрај тоа, сите наши бања бомби содржат коноп семе на нафта кој содржи изобилство на есенцијални масни киселини кои може да помогнат во ублажувањето сува кожа, егзема, кожата и други иритации со обезбедување на одредени права, вклучувајќи : Moisturization Кожата мобилен поправка Избалансирано производство на нафта Коноп семе на нафта се работи за да се намали иритација кога се применува локална примена на кожата, бидејќи на хранливи материи како линолова киселина, кои им овозможуваат на кожата мобилен генерација и поправка.Овие негување компоненти се исто така одговорни за способноста на коноп масло да придавам влогови на кожата без затнување на порите.Нашите Тексас Сини Топки бања бомби се супер Бања бомби со голема корист и се чувствувам неверојатно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне