.

.

Lieber Осветлување Када Покрие Телескопски Мозоци Када Багажник, Бања, Пластични Бања Слив, Багажник, Бања, Бања и Чување на Решетката. Свитлива Када Покрие Бања Лента

Lieber Осветлување Када Покрие Телескопски Мозоци Када Багажник, Бања, Пластични Бања Слив, Багажник, Бања,

DEN 6643.44

Од стока
Во продавницата

Повеќенаменски Дизајн:бања фах табела багажник за на када има водоотпорен книга или таблет носителот,вино стакло слотови,и две отстранлив коцки за бања и спа додатоци,кои се корисни во секојдневниот живот.Стигнале дизајн,дното на мозоци дупка,дише и.Може да се користи во када полици,садопери.Стигнале 55-78cm за различни големини на мивки и ги кади.Направени од PP+TPR материјал,тоа е мазна и дебели,стигнале дизајн,сместен во кујната и бањата,за мулти-цел употреба.Прилагодливи:бања caddy организатор беше дизајниран да се вклопуваат повеќето кади достапни на пазарот.Материјал : plastic Style : Japanese Installation метод : не punching Popular елемент : цврсти color Number на слоеви : 1 layer When не е во употреба,кадата лента може да биде укината и чуваат.ИЗБЕГА ОД СТРЕСОТ НА СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ : се Топи вашите грижи далеку себе уживање во релаксирачка бања со овој када послужавник и било када додаток сакаш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне