.

.

Surya Рајт Перница За Полнење, W 22 D 22 H 5, Портокал

Surya Рајт Перница За Полнење, W 22 D 22 H 5, Портокал

DEN 287.76

Од стока
Во продавницата

100% Лен.Направени со Лен, Место Чисти Само, Линија Сува.Пакет должина : 22.0".Пакет ширина : 22.0".Пакет висина : 5.0".На прецизно ткаени изградбата на овие парчиња може да се пофали издржливост и ќе се обезбеди природен шарм во вашиот декор простор.Со 5,000+ опции, ние нудиме најголем во акции инвентар на килими во секој изградба, големина и стил.Дали треба лустери, привезоци, фенери или светилки имаме што се опфатени.Accessorizing вашиот дом со мека допира никогаш не било полесно со илјадници изјава одлуки перници и poufs за секоја сезона.Се разбира дека не може да ги заборавиме и нашите домот клупи, османлиите, акцентот маси и столици.Со 5,000+ опции, ние нудиме најголем во акции инвентар на килими во секој изградба, големина и стил.Дали треба лустери, привезоци, фенери или светилки имаме што се опфатени.Accessorizing вашиот дом со мека допира никогаш не било полесно со илјадници изјава одлуки перници и poufs за секоја сезона.Се разбира дека не може да ги заборавиме и нашите домот клупи, османлиите, акцентот маси и столици.Со 5,000+ опции, ние нудиме најголем во акции инвентар на килими во секој изградба, големина и стил.Дали треба лустери, привезоци, фенери или светилки имаме што се опфатени.Accessorizing вашиот дом со мека допира никогаш не било полесно со илјадници изјава одлуки перници и poufs за секоја сезона.Се разбира дека не може да ги заборавиме и нашите домот клупи, османлиите, акцентот маси и столици.Со 5,000+ опции, ние нудиме најголем во акции инвентар на килими во секој изградба, големина и стил.Дали треба лустери, привезоци, фенери или светилки имаме што се опфатени.Accessorizing вашиот дом со мека допира никогаш не било полесно со илјадници изјава одлуки перници и poufs за секоја сезона.Се разбира дека не може да ги заборавиме и нашите домот клупи, османлиите, акцентот маси и столици.Surya е првата еден-стоп извор за координирање почетен прибор за широк спектар на стилови и буџети.Експерт во преведување на најновите дизајнот на ентериер трендови, Surya нуди мода напред дома додатоци со комбинирање на живописни бои, тренди модели, и единствени текстури.Дополнително, преку нашите партнерства со реномирани и новите таленти, ние исто така сме во можност да испорача сеопфатен колекции во сериозни стил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне