.

.

ZyHMW Крпа Рек-Бања Нерѓосувачки Челик EuropeanBlack Крпа Рек Бања Полица Хардвер Pendant Бања Полица Полици

ZyHMW Крпа Рек-Бања Нерѓосувачки Челик EuropeanBlack Крпа Рек Бања Полица Хардвер Pendant Бања Полица Полици

DEN 2371.20

Од стока
Во продавницата

По рака полирање, висока температура на топење, гравитацијата леене.Не ' рѓа, ниту корозија.Широк спектар на апликации, Можете да ги зачувувате шампон, лосион, туш гел, клима уред, сапун, на лицето чистење, бања, тоалет, просторија, кујната за вашите потреби.уникатен дизајн.Дувачкиот кастинг, солидна рамка со солидна имајќи.Тоа е наша одговорност за да се придржуваат до добар квалитет.Лесна Инсталација ве Молиме следете ги инструкциите за инсталирање на аголот чување на полица и да ја инсталираш директно на мазни, не-porous површината.Само се чека 24 часа пред да го користите и не ќе штета на ѕидот.Елегантен и стилски, црн, скромен светлина одбор база, покажува личност.Дали имате многу шампон, туш гел и шише?Се се уште месинг до бањата?Дали сакате да имаат уредни и убава бања?Верувајте ни, бања агол рамка обезбедува добра решение.Име : крпа rack Material : Нерѓосувачки steel Colour : Black Molding процес : гравитацијата casting Surface технологија : повеќе полирање, пијано paint Installation : Дупчење installation Number на подови : 2 layers Type : Фирма type Style : едноставна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне