.

.

Ски Јакни за Жените 2021 Зима Водоотпорен Палта 3-Во-1 Монтажни Маскирани Јакна Windbreaker Отворено Мода Overcoat

Ски Јакни за Жените 2021 Зима Водоотпорен Палта 3-Во-1 Монтажни Маскирани Јакна Windbreaker Отворено Мода Overcoat

DEN 933.36

Од стока
Во продавницата

: Голем НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 36 Биста : 110cm/43.31" Рамо : 48cm/18.69" Должина : 68cm/26.Совршен за салата, пешачење,патуваат, исклучување на викенд патување, на секојдневниот живот и на други активности на отворено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне