.

.

Целата Храна На Пазарот, Путер Тврд Карамел Pecans, 8 Унца

Целата Храна На Пазарот, Путер Тврд Карамел Pecans, 8 Унца

DEN 276.00

Од стока
Во продавницата

Главите нагоре!Овој производ е пакет е добивање на преуредување, транзиција од Целата Храна на Пазарот да 365 бренд.Најдобро од сè, тоа е исто deliciousness на внатрешноста.Нашите Путер тврд карамел Pecans се направени во мали серии од мастер roasters во традиционалниот отворен оган загреана бакар kettles.Исто така познат како " топло-panning,' овој процес е како вкусна крцкава обвивка е создадена.Внимание : Може да содржи школка фрагменти.Заверена Не-ГМО - Уверение Кошер - Уверение Вегетаријанска.Природно Вкус.Слатка.buttery, крцкава.Нашите Путер тврд карамел Pecans се направени во мали серии од мастер roasters во традиционалниот отворен оган загреана бакар kettles.Исто така познат како "топло-panning," овој процес е како вкусна крцкава обвивка е создадена.Потребно е уметноста и сигурен рака да ги кројат, исто како што тоа го прави за да ги задржи сите на себе си.Уживаат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне