.

.

НБА Њу Орлеанс Пеликани Мека Торба Ознака

НБА Њу Орлеанс Пеликани Мека Торба Ознака

DEN 144.00

Од стока
Во продавницата

Тимот обоени мека торба ознака.Украсени со тимот обоени логото, Доаѓа во 2-пакет во собата.Се користи за лесна идентификација на сите ваши работи, кога патувате.НБА официјално лиценцирани.Совршен за давање на подарок.Прикажи ги исклучите вашиот тим гордост, со оваа НБА мека торба за ознака од Aminco.Секој ласерски сече тим обоени мека торба ознака е украсен со вашиот омилен тим обоени логото и доаѓа во 2-пакет во собата.Тоа е идеален да се користи за лесна идентификација на сите ваши работи, кога патувате.НБА официјално лиценцирани, совршен за давање на подарок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне