.

.

4Pcs Куче Модели Лицето Маска Мие Устата Bandana Обновливи Puppies Устата Покритие за Жени Мажи со 10 Филтри

4Pcs Куче Модели Лицето Маска Мие Устата Bandana Обновливи Puppies Устата Покритие за Жени Мажи со 10 Филтри

DEN 359.28

Од стока
Во продавницата

100% Полиестер.Еластична затворање.Нашите Декоративни corgi куче маски, Симпатична Куче се Одгледуваат Велшки Corgi со Срца Ѕвезди Коски на Бела Позадина Крпа половина лице устата капак кој е направен од 2-ply конструкција со слоеви на nonwoven полиестер ткаенини се популарни неодамна врз основа на нивната ефикасност против надворешниот нечисти проток на воздух, декорација прашина и отворено скара или пикник.Нашите Сопствени corgi маски, Симпатична Corgi со Шепи на Портокалова Позадина Смешно Лице Устата Покривки Се Направени Од Високо-Квалитет Полиестер Влакна, Кој Е Многу Мек, Дише И да се Перат.Постојат Пет Слоеви На Текстил Во Средината На Филтерот, Вклучувајќи Активиран Јаглерод Влакна.Носи Овој Производ Може Да Ве Заштити Од Прашина, Мали Честички Во Воздухот, Итн.Спарување Метод за Покритие : Нашата Единствена Симпатична Corgi Цртан филм Ликовите со Срца се Соочуваат со Устата Balaclavas пакети 4 во собата Со 10 Филтри.Филтерот Треба Да Биде Заменет Еднаш Неделно, Но Филтер Треба Да Се Заменува Во Согласност Со Фактичката Состојба.Со Носот Клип, Прашина-Доказ Лице Маски за Лице Декорација, Нашите Стилски Симпатична Corgi Цртани Ликови со Срцата на Лицето Shield Може да Се Филтрираат Според Сите Носната Шуплина Тип, Така Што Лицето И Носот се Вклопуваат Повеќе Внимателно, Така Што Нема Да Остави Траги На Лицето.Флексибилни И Прилагодливи Earhook Со Прилагодлива Големина, Погоден За Повеќето Главата Видови.Погодна За Возрасни, Мажи, Жени,Заштити Од Прашина.Идеален Начин Да Се Заштити Вашата Уста И Лице.Кога Ќе Одат Надвор, НЕ Можете Да Видите Премногу Нечистотии Во Воздухот.Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Вашето Здравје Е Непроценлива, И Идеална За Градинарство, Патуваат, Трчање, Планинарење, Спорт, Автобуси, Итн.Стилски И Соодветна Како Подарок.Minalo Унисекс Обновливи Лицето Маска Mens Женска Мие Устата Bandanas Windproof со Заменливи 10 Филтри за Надворешна Скијање Велосипедизам Кампување Работи за Спецификација на Производот Тежина : 0.23 LB Возрасни Големина : 5.9x7.9 Инчен Материјал Карактеристики Полиестер Ткаенини, Удобно И Мека Дише, Перат И Еднократно Должината На Проширува И Високо Еластична Earband Може Да Се Прилагоди По Волја На Отпадните Филтер Треба Да Се Замени Еднаш Или Два Пати Неделно Како Да Се Користи 1.Отворете Лицето Маска Вметнете Еден Активиран Јаглерод Филтри 2.Покријте Ја Носот И Устата Со Капак 3.Прилагодете Го Тока На Двете Страни На Маска За Да Ја Најдобра Позиција 4.Прилагодување На Носот Клип За Да Се Вклопи Во Вашиот Нос Пакет Вклучуваат : 4 X Обновливи Покрие 10 X Активиран Јаглерод Филтри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне