.

.

Среќен Cruisemas Семејство Крстарење Божиќ Лицето Маска Мода Прилагодливи Перат Обновливи за Жени Мажи Возрасни со 2 Филтри

Среќен Cruisemas Семејство Крстарење Божиќ Лицето Маска Мода Прилагодливи Перат Обновливи за Жени Мажи Возрасни

DEN 287.76

Од стока
Во продавницата

Прилагодливи Уво Ремени затворање.Високо Квалитетен Материјал : Направен Од 100% Полиестер.Супер Удобно & Дише, Влага Wicking И Брзо Се Суши.Соодветна Големина Е 7.9 Инчен (L) X 5.9 Инчен (H).Големината Е Многу Погодна За Возрасни.Со Заштитен 5-Слој Активниот Јаглен Филтер, Која Може Ефикасно Да Се Спречи Прашина, Смог, Полен И Автомобил Издувни Гасови, Итн..Маската Е Исто Така Опремен Со М-Во Облик На Нос Клип И Прилагодливи Уво Ремени, Која Може Да Се Прилагоди На Должината Според Формата На Вашето Лице Да Се Постигне Најсоодветен Носи Метод.Прилагодливи Дизајн : Можете Слободно Да Го Промените Според Вашите Лицето Контура За Да Се Спречи Оставајќи Траги На Вашето Лице, По Преземањето На Исклучување, Се Зголеми Удобност.Можете Да Го Носат Кога Сте Надвор, Што Е Модерно И Може Да Wffectively Блок Плунка Јавните При Комуникација Со Другите.Се Работи Во Прашливи Средина, Тоа Може Ефикасно Да Се Спречи Прашина Од Летање Во Вашиот Нос Им Го Задржи Вашето Лице Чисти.Применливи Сценарио : Има Широк Спектар На Апликации.Тоа Може Да Се Користи Кога Има Чад Загадување, Прашина Загадувањето, И Пепел Загадување.Тоа Исто Така Може Да Се Користи За Правец На Заштита.Тоа Може Да Се Користи Кога Ќе Се Градинарството Или Патување.Тоа Е Исто Така Погоден За Домови, Болници, Јавни Места, Канцеларии, Училници И Сл.Тоа Исто Така Може Да Се Користи Како Модерна Декорација.Перат И Еднократно.Препорачливо Е Да Се Измијте Ги Со Рака Често.Се обрне Внимание Да Не се Користи Кајгана.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне