.

.

BIWO - 3 Бои (црвена, плава, црна) ballpoint пенкало со перо за вашиот таблетите или паметните телефони (4 во 1) Pack of 4 пенкала

BIWO - 3 Бои (црвена, плава, црна) ballpoint пенкало со перо за вашиот таблетите или паметните телефони (4 во

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

ПОВЕЌЕ БОИ - 3 Бои во 1 Пенкало (Црна, Сина и Црвена).Повеќе не ти требаат повеќе пенкало.треба само една.ЗА ТАБЛЕТИ, исто ТАКА, има пенкало за сите таблетите или паметните телефони (направи со силикон).Ако имате долги нокти или вашите раце имате тешкотии со вашиот екран осетлив на допир.Нека пен го направи тоа.ЛЕСНО ДА се СПРАВИ со - Поместена зафат за удобност.Ако имате намера да ја користите за подолг период.СОВРШЕНА АЛАТКА - Совршени за учениците, наставниците и professionnals.ДОБРА ЦЕНА - Поевтини од вашиот омилен долар продавница специјалното пенкало.Multicolor пенкало со специјалното Пенкало со стил За СИТЕ Допир Скрин Уреди,Рампа/паметен Телефон и да се Поттикне, Со Чувствителни Перо Совет.Чувствителни гума совет го штити вашиот екран на допир површина од гребнатини и ви овозможува да го тип точно и удобно.Совршен за луѓето со ноктите, или имате тешкотии кои ве спречи да ја тип или кликнете и екранот на телефонот е добро.Biwo пенкало е решение за вас.Бесплатни Вашите Прсти Ослободување на прстите, заштита на вашите нокти и на екранот.Висока чувствителност гума пенкало совет, лесно да кликнете.Мазна и чувствителни гума совет, погодни за сликарство, канцелариска работа и учење Мека Гума Зафат Удобно и мека гума зафат, за твоите раце за време на долгорочна употреба.Заштита на вашите раце се користи Biwo.Едноставен Стил, Повеќе Бои Класичен дизајн, 4 пен на различни бои (Црна, Сива, Сина и Црвена) Ултра лесни, многу тенок и елегантен, лесно да се земе заедно со вас каде и да сте.Повеќе бои ја Користат истата пенкало за различни употреба (Црвена, Црна, сина).Повеќе не ви требаат повеќе пенкала.Совршен за наставниците кои треба да се поправи на студентот е домашна задача.Совршен за секој професионалец.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне