.

.

Крстот Техника 3+ Мултифункционален Пенкало (Стандард Кутија, Механички Молив, Ballpoint Пенкало, Гумичка/Перо Ззп) Сјајни Хром

Крстот Техника 3+ Мултифункционален Пенкало (Стандард Кутија, Механички Молив, Ballpoint Пенкало, Гумичка/Перо

DEN 947.76

Од стока
Во продавницата

Три функции : лесно да се префрлате помеѓу црна ballpoint пенкало, црвена ballpoint пенкало или 0.5 mm молив со гумичка/перо капа.Проширете ги вашите можности да работат креативно секој ден.Со едноставен пресврт можете да се префрлате помеѓу три функции.Со smart перо исто така можете да го користите вашиот паметен телефон, таблет компјутер или било кој друг екран на допир-базирани уред.Сјајна полиран хром рафинира на површината на домот Техника Три пишување инструмент.Кутија содржина : 1x Tech3 мулти-функција пенкало во сјајни хром во стандардна кутија.Боја : Сјајни хром | Стил : Стандардни кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне