.

.

Oun Нана Навредливи Избрани Шарени Бисер Латекс Балон 12 инчен Fuuny Балон - за Смешни Партија Роденден,Една Партија,Дипломирањето Партија (20 Количина.)

Oun Нана Навредливи Избрани Шарени Бисер Латекс Балон 12 инчен Fuuny Балон - за Смешни Партија Роденден,Една

DEN 119.76

Од стока
Во продавницата

Латекс.Материјал : Смешни балони се направени од висок квалитет на природен латекс, тоа е не-токсични.Големина : 20pcs навредливи балони мерки за 12 инчен кога надуени.Замолчени Подарок : Овие офанзива балони беа хит.Она што хистерична, родово неутрален начин да зачин на една партија.Мора да Има : Овие се апсолутно funnest и најсмешните балони!Мора да се има за секој и сите со големо чувство за хумор и забава личност!.Oun Нана латекс смешни балони се идеални за да ви даде повеќе професионални чувствуваме, повеќе безбедно и повеќе смешни за сите вашите посебни денови.Овие се апсолутно funnest и најсмешните балони!Мора да се има за секој и сите со големо чувство за хумор и забава личност!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне