.

.

Филипс Само Прислушување Завртки 10/50pcs М3.5 M3.9 М4.2 M4.8 пат М5.5 M6.3 304 А2-70 нерѓосувачки челик Крстот Филипс Countersunk Flat Head Само-прислушување Дрво Завртка Само Прислушување З

Филипс Само Прислушување Завртки 10/50pcs М3.5 M3.9 М4.2 M4.8 пат М5.5 M6.3 304 А2-70 нерѓосувачки челик Крстот

DEN 501.12

Од стока
Во продавницата

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното време и висока влажност области. 1.нерѓосувачки челик, отпорни на ' рѓа и корозија. 2.Висока јакост и цврстина.Лесен за употреба.Издржливи во употреба. 3.Се користи во домот и канцеларијата на апаратот, дрво, мебел, поправка и пронајдоци.Поле на примена : гипс картон, fiberboard, шупливи одбор, итн., се користи за завеси, светилки, крстот бод, рамки, рамки, украси, украсни парчиња, итн.Предмети Description There се 10/50pcs филипс рамна глава само-прислушување screw Material : 304 (А2-70) од нерѓосувачки steel Size : d : d(навој дијаметар) x L(должина)навој дијаметар : 3.5 mm / 3.9 mm / 4.2 mm /4.8 мм / 5.5 мм / 6.3 mm Thread должина : 8-100mm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне