.

.

505060 3.7 V 2000mAh li Литиум Полимер lipo Батерија за MP3, GPS Navigator DVD Електрично Играчки Моќ Банка Таблета,1 Парчиња

505060 3.7 V 2000mAh li Литиум Полимер lipo Батерија за MP3, GPS Navigator DVD Електрично Играчки Моќ Банка

DEN 1948.80

Од стока
Во продавницата

Лесно да се инсталира и директно одговара.Може да се полни и празни повеќе време, трајни и да заштедите пари.Мала тежина и преносни, лесен за употреба, парична Казна изработка и прекрасен изглед,Сигурност и заштита на животната средина.Високо-квалитетни материјали се повеќе издржливи и помалку подложни на оштетување.Ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Лесно да се инсталира и директно одговара.Може да се полни и празни повеќе време, трајни и да заштедите пари.Мала тежина и преносни, лесен за употреба, парична Казна изработка и прекрасен изглед,Сигурност и заштита на животната средина.Високо-квалитетни материјали се повеќе издржливи и помалку подложни на оштетување.Ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне