.

.

CQCQ C21N1706 Батеријата за Asus ZenBook Флип S UX370UA UX370F Q325UA Серија UX370UA-C4160T UX370UA-C4241T UX370UA-EA376R UX370UA-EA294R UX370UA-C4136T Лаптоп (7.7 V 39Wh/4925mAh)

CQCQ C21N1706 Батеријата за Asus ZenBook Флип S UX370UA UX370F Q325UA Серија UX370UA-C4160T UX370UA-C4241T UX370UA-EA376R

DEN 15359.76

Од стока
Во продавницата

Батерија Тип : Li-Полимер Напон : 7.7 V Капацитет : 39 Wh/4925m Ah.Компатибилен Дел Број : 0 B200-02420200, C21 N1706. Погодни За : UX370 UAR, UX370 UA-C4181 T, UX370 UA-EA315 R, UX370 UA-C4347 T, UX370 UA-C4184 T, UX370 UA-C4210 T, UX370 UA-C4059 T, UX370 UA-C4185 T, UX370 UA-C4364 T, UX370 F.Состојбата На Батеријата : 100% Сосема Нов!Одделение А клетки се обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија.Гаранција : 12 Месеци Гаранција,доколку има било какви проблеми, ве Молиме контактирајте со нас, може да биде заменет бесплатно.Ефикасна и Сигурна Одделение На Клетки од FCC / CE / Ro HS Заверена Повеќе Циклуси на Полнење Долготрајни Перформанси опис на Производот : Батерија Тип : Li-полимер Напон : 7.7 V Капацитет : 39 Wh/4925m Ah Состојбата на Батеријата : 100% Сосема Нов Компатибилен Дел Броеви : 0 B200-02420200, C21 N1706 Компатибилен Лаптоп/Лаптоп Модели : Asus UX370 UA-C4160 T, UX370 UA-C4241 T, UX370 UA-EA376 R, UX370 UA-EA294 R, UX370 UA-C4136 T, Zen Book Флип S UX370 UA, UX370 UA-EA328 T, UX370 UA-C4308 T, UX370 UA-C4197 T, UX370 UA-C4217 T, UX370 UAF, UX370 UA-0061 A7500 U, UX370 UA-C4124 T, UX370 UA-C4305 T, UX370 UA-C4178 T, UX370 UA-C4256 T, UX370 UAR-1 B, UX370 UA-C4060 T, UX370 UA-C4125 T, UX370 UA-C4331 T, UX370 UA-C4170 T, UX370 UA-EA373 T, UX370 UA-C4195 T, UX370 UA-C4058 T, UX370 UA-C4341 T, UX370 UA-EA346 R, UX370 UA-EA371 T, UX370 UA-C4196 T, UX370 UA-EA349 T, Zen Book Флип S UX370 U, UX370 UA-C4131 T, UX370 UA-C4367 T, UX370 UA-C4118 T, UX370 UA-C4290 T, UX370 UAR, UX370 UA-C4181 T, UX370 UA-EA315 R, UX370 UA-C4347 T, UX370 UA-C4184 T, UX370 UA-C4210 T, UX370 UA-C4059 T, UX370 UA-C4185 T, UX370 UA-C4364 T, UX370 F.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне