.

.

PlusUs LifeCard Светот е Најтенкиот Моќ Банка (18 Karat Розово Злато) Картичка Големина се Вклопува Како Картичката Изградена-во MFI Молња Кабел

PlusUs LifeCard Светот е Најтенкиот Моќ Банка (18 Karat Розово Злато) Картичка Големина се Вклопува Како Картичката

DEN 1984.80

Од стока
Во продавницата

Светот е најтенкиот преносни моќ.Кредитна Картичка со големина дизајн.Се вклопува како Кредитна Картичка, но ви заштедува преку ден.Автентични Изградена-во Apple MFi кабел трошоци вашиот i Phone брзо на побарувачката.Кабел и Батерија во едно.Само 3 кредитни картички дебела!Нејзината светлина и компактна форма е неспоредлив.Стилски 18 Karat Розово Злато заврши Нерѓосувачки Челик рамка, ласерски заварени за долговечност и сила. 1500 m Ah капацитет обезбедува Брзо 1 Amp полнење.Излез - 5.1 Volts.LED моќ индикатор. 2" x 3.3" x 0.15" (53mm x 85mm x 3.95 mm), надополнување на кабелот вклучен.Life Card е вашата крајна моќ решение, дизајниран со вашата крајна олеснување во умот.Еден елегантен компактен картичка големина моќ импресионира очекувањата на кое било лице, додека on-the-go.Стилски завршува достапен во не ' Рѓосувачки, Злато, Злато се Зголеми, едноставна и целосно непогрешлив завршува.Технологија која трошоци вашиот уред брзо и безбедно, обезбедување на компатибилност со сите iphone телефони, Air Pods и Andriod Тип-C уреди.Плаќање во Стил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне