.

.

3400mAh Замена на Батеријата за Ајкула RV1000 IQ R101 UR1105ARUS RV750_N ION Робот Чистење со Правосмукалка Syst RV700_N RV1001AE RV725_N RV2001WD UR1005AE ION Робот Правосмукалка R72 RV1001 RVBAT850A RVBAT850

3400mAh Замена на Батеријата за Ајкула RV1000 IQ R101 UR1105ARUS RV750_N ION Робот Чистење со Правосмукалка

DEN 1165.20

Од стока
Во продавницата

Батерија Тип : Li-ion, Напон : 14.8 V, Капацитет : 3400m Ah, ПОТ : 50.32 Пот.Компатибилни Модели : RV1000 IQ R101 UR1105 ARUS RV750_N ION Робот Чистење со Правосмукалка Syst RV700_N RV1001 AE RV725_N RV2001 WD UR1005 AE ION Робот Правосмукалка R72 RV1001. P/N : RVBAT850 A RVBAT850. Сертифицирани со UN38.3, MSDS, ISO9001, Ro HS, CE.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена.Ние сме професионални батеријата снабдувач.Ние нудиме повеќе од 10.000 видови на батерии, Ние снабдување со висок квалитет на батерии за дигитални фото апарати, camcorders, PDA, MP3 плеери, преносни Двд-а, тетратки & лап-топ компјутери, GPS, Мобилни / Мобилните телефони, и други квалитетни производи, во речиси секое поле. - Компатибилен Бренд : Ајкула - Компатибилни Модели : RV1000 IQ R101 UR1105 ARUS RV750_N ION Робот Чистење со Правосмукалка Syst RV700_N RV1001 AE RV725_N RV2001 WD UR1005 AE ION Робот Правосмукалка R72 RV1001 - Дел Број : RVBAT850 A RVBAT850 Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го компатибилни модели и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Било какви прашања, ве молиме испратете e-mail на нас.ние ќе ви даде професионален предлози.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне