.

.

Elefly 21.6 V 4.5 Ах V6 Замена на Батеријата за Dyson V6 Батеријата, Компатибилен со Dyson DC59 DC58 DC61 DC62 DC72 DC74 SV03 SV04 SV09 V6 Животинско Motorhead V6 Тенок V6 Апсолутна V6 Cordless Правосмукалка

Elefly 21.6 V 4.5 Ах V6 Замена на Батеријата за Dyson V6 Батеријата, Компатибилен со Dyson DC59 DC58 DC61 DC62

DEN 527.76

Од стока
Во продавницата

Батеријата Напон : 21.6 V Капацитет : 4.5 Ah Батерија Тип : Литиум-јонска Замена за Dyson V6 батеријата, со два филтри за Dyson V6 серија cordless vacuums, лесно да се инсталира и чиста.V6 Батеријата компатибилен со Dyson V6 DC62 DC61 DC58 DC59 DC72 DC74 Dyson SV03 SV04 SV05 SV06 SV07 SV09 V6 Животно, V6 Меки, V6 Motorhead, V6 Тенок, V6 Активирањето, V6 Автомобил + Брод, V6 Бебе + Детето, V6 Врвот Куче, V6 Апсолутна да се Користи-Слободни Вакуум.Надгради 4.5 Ах обезбеди многу подолго траење и направете ја вашата вакуум како нов повторно, со LED индикатор светлото за да се покаже на статусот на полнење на батеријата : Стабилен сини = полнење; light off = Целосно наполнета, компатибилен со V6 Dyson оем полнач.Користете меѓународниот висок квалитет на батеријата клетки, Без меморија ефект, може да биде обвинет или празни како што е потребно, да се обезбеди издржливост и долговечност на животниот век на батеријата.Совршен Dyson V6 замена на батеријата. 90 Дена Пари Назад и 1 Година Гаранција.Оваа V6 замена на батеријата во согласност со FCC Ro HS и CE безбедност тестирање стандарди.Сите Elefly производи се изработени со највисок квалитет на материјали и во согласност со сигурност тестирање стандарди.Ние го цениме вашите сугестии многу, Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни кажете преку "ВАШАТА НАРАЧКА во" опции кликнете на "контактирајте со продавачот".Ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа!.Батеријата Напон : 21.6 V. Капацитетот на Батеријата : 4500m Ah.Батерија Тип : Литиум-јонска. 1 * Elefly 21.6 V Литиум 4.5 Ах Batterty Замена за Dyson V6 батеријата со Два Филтри.Замена за Dyson V6 батеријата 965874-02, 204720-01. V6 замена на батеријата за Dyson 209432-01, 209472-01. за Dyson V6 замена на батеријата 209476-01, 209560-01. за Dyson замена на батеријата v6 210691-01, 210692-01. за Dyson V6 SV04 SV03 замена на батеријата 967810-23. Компатибилен со Dyson SV03 SV04 SV05 SV06 SV07 SV09. Компатибилен со Dyson V6 Апсолутен Вакуум, V6 Животно, V6 Motorhead, V6 Тенок Вакуум.Компатибилен со Dyson V6 Автомобил+ Брод, V6 Врвот Куче, V6 Душек, V6 Активирањето, V6 Предизвика Про Excl, V6 Потребен Екстра.Детали За Производот : .Батеријата Напон : 21.6 VBattery Капацитет : 4500m Ah Battery Тип : Литиум-јонска.Пакетот Вклучува : . 1 * Elefly 21.6 V Литиум 4.5 Ах Batterty Замена за Dyson V6 батеријата со Два Филтри.Замена за 21.6 V Dyson V6 Батеријата Само : (Не за V7 V8 V10).Замена за Dyson V6 батеријата 965874-02, 204720-01 V6 замена на батеријата за Dyson 209432-01, 209472-01for Dyson V6 замена на батеријата 209476-01, 209560-01for Dyson замена на батеријата v6 210691-01, 210692-01for Dyson V6 SV04 SV03 замена на батеријата 967810-23. Компатибилен со Dyson V6 Серија Правосмукалка : .Компатибилен со Dyson DC58 DC59 DC61 DC62 DC74 DC74 Compatible со Dyson SV03 SV04 SV05 SV06 SV07 SV09 Compatible со Dyson V6 Апсолутен Вакуум, V6 Животно, V6 Motorhead, V6 Тенок Vacuum Compatible со Dyson V6 Автомобил+ Брод, V6 Врвот Куче, V6 Душек, V6 Активирањето, V6 Предизвика Про Excl, V6 Потребен Екстра.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне