.

.

【3 Надградба】 TenHutt 25.2 V 4.0 Ах Висок Капацитет за Замена на Батеријата за Dyson V10 Животинско V10 Апсолутна V10 Motorhead Cordless Правосмукалка Литиум Батерија (НЕ за SV10)

【3 Надградба】 TenHutt 25.2 V 4.0 Ах Висок Капацитет за Замена на Батеријата за Dyson V10 Животинско V10 Апсолутна

DEN 695.04

Од стока
Во продавницата

✔【Батеријата Спецификации】Тип : Литиум-јонска Напон : 25.2 V Капацитет : 4000m Ah|Направен од Премиум литиум Батерија Клетки индикаторот за батеријата направени од 3 одделени LED светла, секоја светлина значи приближно 33% од власта. ✔【Целата Куќа Направено】4000m Ah висок капацитет ви даде способност да во текот на целиот дом дишам со супериорен се кандидира време,брзо полнење време и згаснат бесплатна енергија. ✔【Целосна Компатибилност】100% Компатибилен со Dyson Циклон V10 Апсолутна,Dyson Циклон V10 Животно,Dyson Циклон V10 Motorhead Лесни SV12 Cordless Стап Правосмукалка и се вклопуваат Dyson V10 полначи.【НЕ ЗА SV10 !!】. ✔【Одличен Систем за Заштита на】Може да се полнење и празнење стотици пати, без намалување кандидира време,изградена-во интелигентни коло гарантира и безбедноста и стабилноста. ✔【Услуги за поддршка 】1.5 Година гаранција.За користење и одржување на батерија ,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние обезбедуваме 7*24 часа за професионална онлајн услуга,ние ќе ги прифати сите мислења со смирение и задоволни вас.Ten Hutt е специјализирана во производство на литиум батерии за 13 години и има своја фабрика.Ten Hutt не е агент, толку повеќе цена-ефикасен, повисок квалитет.Одбие измамен висок капацитет!Производство на високо-квалитетни и ефективни батерии!. 969350-02,969042-01. За Dyson Циклон V10 Животинско Лесен.За Dyson Циклон V10 Животинско Про.За Dyson Циклон V10 Апсолутна.За Dyson Циклон V10 Motorhead.За Dyson Циклон V10 Меки.За Dyson Циклон V10 Вкупно. 1*Ten Hutt 25.2 V 4.0 Ах Висок Капацитет за Замена на Батеријата за Dyson V10 Вакуум. 1 *Прирачник За Корисникот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне