.

.

ONBJKPLG Хондурас Знаме Симпатична Миленичиња ID Ознака Знак Куче Име Ознаки Personalise Куче Ознаки Мачка Ознаки 4 Линии на Сопствен Текст Коска Форма

ONBJKPLG Хондурас Знаме Симпатична Миленичиња ID Ознака Знак Куче Име Ознаки Personalise Куче Ознаки Мачка Ознаки

DEN 996.00

Од стока
Во продавницата

Големина : За 1.49 x 1.06 Инчи(3.8 x 2.7 CM).Материјал : Пет Ознаки Се Направени Од Цинк Легура, Па Тие се Многу Издржливи, Не е Лесно Да се Носат, И Има Подолг Живот.Персоналните Тагови : Дали Вашето домашно Милениче ID Ознака Врежани Со Нивното Име, Бројот на Вашиот Телефон И Друг За Вашето домашно Милениче Безбедност.Карактеристики : Овие Коска во облик на Куче Ознаки Се Користат За Личен Милениче беџ За Кучиња И Мачки Со Јасни Букви И Може да се Одржи во Четири Реда Текст На Секоја Страна.Така, Можете Да Изберете Еден Кориснички Милениче Ознака за Да Одговара на Вашето домашно Милениче е Личност.Цел : Кликнете Прилагодите Сега Да Го Додадете Вашиот Личен Детали На Етикетата.Кога Прилагодување, Можете Да Вклучите До 4 Линии На Текстот На Задната Страна Површини.Само Додадете Во Количката Откако Ќе Заврши Површината Со Вашите Информации.Сите на нашиот производ е сосема нов.Ако ви треба други стилови, ве молиме да дојдете во нашата продавница каде што имаме повеќе модели за да го изберете.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне