.

.

Оригиналниот Никне Scrumptious Крем 12 мл (2 Парчиња)

Оригиналниот Никне Scrumptious Крем 12 мл (2 Парчиња)

DEN 1408.80

Од стока
Во продавницата

НАПРЕДНА ФОРМУЛА : Напредна формула апсорбира лесно да се задржи на кожата мека; специјално формулиран за да биде екстра нежни за деца и бебиња.БЕБИЊАТА заштитна формула кој ја чува кожата добро хидрирани и меки; мулти-корист крем е исполнет со природни цинк за заштита на животната средина.SAFE не соја, глутен, мед, кикирики или млечни производи; 100% вегетаријанска формула; безбеден, ефикасен избор за вашето бебе.ХИДРАТАНТЕН : Нашата напредна хидратантен бебе крем не е мрсна и екстра навлажнувачки за секој тип кожа.ДЕЛИКАТНА : долготрајни навлажнувачки крем за деликатната бебешка кожа; не сончање, но благотворно заштитна бариера која го чува кожата мека и мазна како кадифе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне