.

.

AceCrew 11-1/2 за да 24-1/2 Прашина Колектор Бенд Менгеме Една Големина која е идеална за Повеќето Црево Стегач Нерѓосувачки Челик Прав Рака

AceCrew 11-1/2 за да 24-1/2 Прашина Колектор Бенд Менгеме Една Големина која е идеална за Повеќето Црево Стегач

DEN 1675.20

Од стока
Во продавницата

Се вклопува во секоја торба од 11-1/2" за да 24-1/2" во дијаметар.Завртка-планината клип може да биде лесно да се repositioned врз основа на торба големина.Направени од 5/8" широк 22 Мерач лесна челик.Топла натопена galvanization за дополнителна отпорност на корозија.Пролет натоварени тока.Бренд нови Црево Стегач или Бенд Стегач за прашина колектор кеси Карактеристики : -Одговара на секоја кеса од 11-1/2" за да 24-1/2" во дијаметар-Завртка-планината клип може да биде лесно да се repositioned врз основа на торба големина -Само навивам или да се намали надвор од вишокот-Направени од 5/8" широк 22 Мерач лесна челик -Жешка натопена galvanization за дополнителна отпорност на корозија -Пролет натоварени тока.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне