.

.

Еко Еден Расклопна Силикони Бенто Кутија (Бои Може Да Се Разликува)

Еко Еден Расклопна Силикони Бенто Кутија (Бои Може Да Се Разликува)

DEN 335.76

Од стока
Во продавницата

Расклопна.Направен од Силикон.Attachable Вилушка/Лажица.Микробранова печка и машина за миење Садови безбедно.Еко Еден расклопна силикони Бенто Кутија.Доаѓа со 2 прегради и attachable вилушка и лажица.Заклучување на капак табови.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Расклопна дизајн го прави за лесни за складирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне