.

.

Игра Добро Со Другите Суштински Бенто Кутија Пластовидно Ручек Кутија со Обновливи Лажица за Деца Возрасни & Канцелариски Работник

Игра Добро Со Другите Суштински Бенто Кутија Пластовидно Ручек Кутија со Обновливи Лажица за Деца Возрасни &

DEN 588.00

Од стока
Во продавницата

Приоритетни материјал : Нашата бенто кутија е направен од PP материјал, издржлив.Перат и еднократно.Двоен слој поставка : со двоен слој бенто кутија дизајн, запечатени, leakproof, може да се спречи храна истекување или мирис надвор од кутијата, да ги задржи на храната свежа.Clapboard дизајн : Умен clapboard дизајн спречува храната од мешање заедно, ќе зеленчук, овошје и закуски, и ја задржува оригиналниот вкус на храната, така што можете да уживате во вкусна храна донесува бенто!.Лесно да се носат : тока дизајн, лесно да се префрлат, да се опремени со рачка, многу лесен и пренослив, лесен за носење, ќе не донесе непријатности на патување.Применливи ситуација : Погоден за патување, работа, храна, овошје, кампување и патувања, многу лесен и пренослив.Забелешка : Овој производ не може да се додаде во микробранова печка.Можете да го користите во секое време, насекаде, колку што ќе треба да се јадат надвор од дома.Може да се јаде храна подготвена од себе или за вашето семејство, за долго време без да се јадат готова брза.Можете исто така да им даде на тоа како убава подарок за пријатели и роднини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне