.

.

CffdoiFanh Бенто Кутија, Вакуум Изолирани Ручек Кутија Храна Превозникот Бенто Кутија, од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Контејнери Задржете Топло за 8 Часа Храна Колба Leakpro

CffdoiFanh Бенто Кутија, Вакуум Изолирани Ручек Кутија Храна Превозникот Бенто Кутија, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 2191.20

Од стока
Во продавницата

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е БЕЗБЕДНО опција за Вас и за Вашето Семејство, тоа е исто така Добра за животната Средина, СОВРШЕН за на училиште, канцеларија, патувања, излети, кампување.Издржливи ручек кутија контејнери имаат безбедна капак печат за да се спречи протекување. ▼ 304 ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : На дното оддел е направен од трајни нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Тоа нема да го задржат или трансфер на вкусови.На пример, денес е пилешко глупак нема вкус како вчера банана пијалак. ▼ МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ЗАДРЖУВАЊЕ : Совршен во зима за супи, кари, тестенини и чорби.Совршена во текот на летото за салати, овошје и други ладни јадења. ▼ ЛЕСНО ДА се ПОПОЛНИ : Служат и да се Исчисти.Благодарение на широк отвор, вие не само што може да лесно да се јаде од храна jug, тоа исто така е полесно да се пополни и чиста.Стоп за фрлање далеку за еднократна употреба кеси и контејнери.Овие BPA-free, обновливи ручек кутија коцки вклучуваат одделни прегради, се храна безбедно и направена да трае.Идеален став garantizar que los niños de la escuela tengan он almuerzo nutritivo y excelente став cualquier персона que trabaje ал aire libre y que нема tenga acceso на он microondas став recalentar comidas.Especificaciones del producto : Capacidad : 1.6/1.8/2.0 litros.Opciones де боја : Marrón + Silver Características del producto : 1) База antideslizante : la база antideslizante произведуваат poco ruido, menos rasguños y el matraz де alimentos es más duradero де usar.2) Aislamiento ал vacío.Идеален став mantener дин almuerzo caliente durante лос meses де invierno о frío durante ел verano.3) Diseño ултра compacto.Ligero став fácil portabilidad.4) Со рачка.Ал фреско tacto един líquidos calientes, resistente ал sudor един frío.Ако имате било какви загриженост за производи на страница или имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне