.

.

Бејзбол конска опашка Капа со Дупка за Жените Модерен возач на камион Мрежа Сонцето Шапка

Бејзбол конска опашка Капа со Дупка за Жените Модерен возач на камион Мрежа Сонцето Шапка

DEN 191.76

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Mesh.Кука и Јамка затворање.Црисс Крстот Назад Слот : слатки назад слот е направен од Високо Еластична Бенд,може да се организира вашата конска опашка (како висок или низок, како ви се допаѓа) е многу лесно.Нема проблем за одговара Густа коса.Една Големина Одговара на Сите : Ова унисекс бејзбол капа е прилагодлив.Вкупниот обемот на главата, може да се прилагоди од 22" 24" со лепенка.Материјал : Mesh/возач на камион капи се 65% памук, 35% полиестер.Материјалот е мек, лесно да се спакуваат и да ги компресира, и може да се врши или се спакувани во една кеса.Повеќе боја : Нашата безбол капи се достапни во различни бои за вашиот избор.Тоа е погоден за секојдневните маица или фустан.Тоа може да се користи за дневни активности, спорт, одмор, плажи, патување, училишта и други места.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне