.

.

Zephyr Мажите е Вградена Капа Sugarloaf

Zephyr Мажите е Вградена Капа Sugarloaf

DEN 571.44

Од стока
Во продавницата

100% Полиестер.Увезени.Опремени затворање.Zephyr вентилатор омилени Алабама Crimson Tide мажите е вградена капа.Оваа Алабама мажите шапка има висок квалитет везени логото совршен за било Crimson Tide фан дека сака да го покаже својот тим гордост.Секој Алабама Crimson Tide опремени шапка има јаглен полиестер пред и бела мрежа назад.Оваа вградена капа е голем плус на секое Алабама фанови гардероба, што го прави совршен подарок за божиќ или дипломирањето.Сите Zephyr производи се официјално лиценцирани од страна на универзитетите и произведени со користење на етички извори и производствени практики.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне