.

.

YXYP Печатени Работи Капа Африкански Племенски Maskswith Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Капи за Жени Мажи

YXYP Печатени Работи Капа Африкански Племенски Maskswith Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Капи за Жени

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Еластична затворање. 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】 : Тие доаѓаат со sweatbands, лесно да се апсорбираат вашата пот Или да работат и да ви донесе свежа и ладење чувство, Нема повеќе Работа со косата на вашето лице или пот во твоите очи за време на долгите часови на деликатна постапки. 【ПРОИЗВОД МАТЕРИЈАЛ】Направени од мек памук, материјали, кожа-friendly и удобен за носење.многу стилови капи за да се изберат.Forahead 100% памук sweatband да ги апсорбира потта и задржи суви и свежи за долго време облечен. 【Лесно да се Прилагоди 】Унисекс големина, оваа шапка има одлична еластичен завој на грб дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените. 【ШИРОКО ПОВОД】- внатрешноста на шапка граница позиција е дизајниран од страна на пот абсорбента крпа платно.Многу погодни за работа, Готвење,болница,убавина, празнина стоматологија, , домашна заштита, како и за други задачи, така што ќе добиете најдоброто статус во работата. 【Логистика брзина】Нашата продавница има многу убави дизајни за да изберете од.3-5 дена по ред е ставен, што ќе го добијат во околу 20 дена。Купи 5 или повеќе и да добијат бесплатен експрес испорака.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : Унисекс, Една Големина одговара на Most Bouffant Шапка употреба хуманизирано дизајн и изберете мека удобно, кожата-пријателски,дише 100% Полиестер влакна + памучна крпа платно.Тоа е погоден за просечната големина.ПРИЧИНИ ЗА КУПУВАЊЕ : -Што доаѓаат со sweatbands, лесно да се апсорбираат вашата пот во текот на летото и да ви донесе свежа и ладење чувство, со ремени во грбот, можете удобно да се прилагоди на стегање според вашата глава турнеја.На прилагодливи sweatband headwraps може да се широко се применува како убавина спа капи, готвач капи, работни капи, да ви помогне да го надминете фризури и да ја задржите вашата коса да се исуши.За сите глава видови и типови коса на мажите и жените во проценка на различни индустрии.-Нема повеќе Работа со косата на вашето лице или пот во твоите очи за време на долгите часови на деликатна процедури.-Прилагодливи Шапка се некои стилски уште капи за да се носат денес!-Светлината и Дише Полиестер влакна + Памук Удобно за целодневно носење-убави и весели печати на вашиот шапка ќе ви овозможи да издвоите меѓу колегите, ќе ги укине расположение на пациенти и клиенти, особено за децата.Нашата продавница има многу убави дизајни за да изберете од.3-5 дена по ред е ставен, што ќе го добијат во околу 20 дена。Купи 5 или повеќе и да добијат бесплатен изразат delivery If имате било каков проблем, можете да контактирате со нас, прво и ќе добиете подобра решение од e-mail.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне