.

.

Мелница за бибер - Libara, Акрилик Зачин Пипер Мелници со Керамички Мелење Механизам, Прилагодлив Coarseness Сол Shaker

Мелница за бибер - Libara, Акрилик Зачин Пипер Мелници со Керамички Мелење Механизам, Прилагодлив Coarseness

DEN 191.76

Од стока
Во продавницата

◆Голем Капацитет➠ Три спецификации и капацитети се изборни.Тоа е погоден за мелење пипер, црн пипер, mung грав, морска сол, ким и други fine-grained зачини. ◆Еден-вториот Мелење➠ Постои високо-одделение керамички мелење core во внатрешноста, која има двојно се чувствуваат, и можете да мелење вашиот зачини прецизно и без никаков напор. ◆Прилагодливи Дебелина➠ нерѓосувачки челик завртка маска може да се прилагоди на дебелината на пиперка.Стегне тоа ќе биде во ред, олабави тоа ќе биде дебел. ◆Без Загуба на Deliciousness➠ Избрани акрилик материјал, транспарентни и дебели, може и директно да се види на мелење статус на леќата, безбедно и издржливи. ◆Клиентите Прво➠ Од датумот на купување, ако производот не може да ги задоволи вашите потреби, ве молиме вратете го и ние ќе рефундирање на вашите куповна цена!Добредојдовте на ред!. ➤Да одговара на Вашите Потреби Колку што е Можно : Три спецификации и капацитети се изборни.Тоа е погоден за мелење пипер, црн пипер, mung грав, морска сол, ким и други fine-grained зачини.Постои висока-одделение керамички мелење core во внатрешноста, која има двојно се чувствуваат.Можете да мелење вашиот зачини прецизно и без никаков напор.Нерѓосувачки челик завртка маска може да се прилагоди на дебелината на пиперка.Стегне тоа ќе биде во ред, олабави тоа ќе биде дебел.Избрани акрилик материјал, транспарентни и дебели, може и директно да се види на мелење статус на леќата, безбедно и издржливи.➤Основните Стока Информации : Мерење - 6.3 × 2 инчи Тежина - 5 унци Материјал - Акрил, Керамички, од не ' Рѓосувачки Челик Боја - Како што е прикажано➤Вклучени во Пакетот : 1 x Мелница за Бибер 1 x Исклучителна Пакување➤Купи од Libara : Нашиот принцип е : Ниска цена, со висок квалитет, најдобра услуга и најсигурни гаранција.И задоволување на вас и ви даваат најдобри справи секој ден е нашата крајна цел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне