.

.

GYQYYGZ Birdcage Метални Отворени Врвот Голем Птичји Кафез за Budgies Lovebirds Finches Cockatiels Канарските Папагали Кафез Parakeets Патување Птичји Кафез Нето Капак (Боја : Бела)

GYQYYGZ Birdcage Метални Отворени Врвот Голем Птичји Кафез за Budgies Lovebirds Finches Cockatiels Канарските

DEN 1058.40

Од стока
Во продавницата

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден.Да се задржи вашата птица стимулирани, покривот на нашата виси birdcage можат да бидат отворени и затворени по волја.Тоа вклучува костур што ги држи на врвот на вратата на отворен за птици да застане на и може да бидат затворени за да ги даде на безбедно затворени дома.Можете лесно може да го подигнете и да се движат кафез со држење на две рачки на врвот.Влезната врата има мали влезовите, кои се специјално дизајнирани за вашиот малку пријатели.На страничните панели функција 2 хранење вратите за лесен семе и вода refilling.Со водоотпорен заврши метален кафез и дното слајд-out фах, чистење кафез ќе биде бриз за пет родители.Оградата на дното спречува птици од одење во својот измет.Направена од квалитетот метални жици прекриени со не-токсични рѓа-отпорни, бојата, нашата птичји кафез е силен метал структура со лесен-за-чиста пластична база.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Производ : Птица cage Material : metal Size : 43*30.5*57 cm Applicable објект : bird Easy да се чисти и лесно да се работи, давајќи птици чиста дома.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлики може да биде поради различни монитори, ве молам прости me3. Мерењето е прирачник и грешка е нормално.Ве молиме овозможи разликата на 2-3cm, која ја одредува вистинската објект.4. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, ние ќе ви обезбедиме со подобри производи и услуги.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби за високо-квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.5. Логистика, обично ние ќе ги пренесе во 1-3, се проценува дека времето за испорака е 9-15 дена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне