.

.

Blackhead Смена Пора Вакуум со Камерата – Визуелна Blackhead Vacume Смена на Електрична Батерија Лице Носот Pimple Кожата Акни Пора Почиста Морон Extractor Црна Глава Вшмукување Инст

Blackhead Смена Пора Вакуум со Камерата – Визуелна Blackhead Vacume Смена на Електрична Батерија Лице Носот

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

<WIFI ВИДЛИВИ BLACKHEAD СМЕНА> Blackhead Смена Вакуум со Камера, Без користење на дополнителни адаптер или кабел, оваа безжична blackhead вакуум лесно можат да бидат поврзани со вашиот паметен телефон или КОМПЈУТЕР преку WIFI, чисти кожата додека гледа.Wifi synchronizes кожата на слики во реално време, без одлагање, или да се одложи.Компатибилен со Android 4.4, i OS 9.0, Windows Vista/7/8/10 mac OS X 10.8 и високото системи. <5 МЕГАПИКСЕЛИ И ЗГОЛЕМУВАЊЕ 20 X> пора вакуум со камера Опремена со 5.0 Мегапиксели, 20 пати зголемување дисплеј со висока дефиниција леќа, која може да се избегне слепо чистење на blackheads и јасно може да се види на чистење ефект.Поддршка AVI формат HD видео и JPG формат на слика слики 1920x1080. <ТРИ РАБОТНИ МОДОВИ> Нашите црна глава vacume смена имаат Три прилагодливи вшмукување нивоа, погоден за различни тип на кожа.Користи вакуум апсорпција техника од ниво 1 во ниво 3 вшмукување сили, ниво 1 е за чувствителна и сува кожа, ниво 2 за неутрален кожата, ниво 3 се меша и мазна кожа.тоа има 6 вшмукување глави за различни кожата услови : чисти до blackhead, ги отстранува нечистотија маснотии, го намалува мртвите кожата и фини линии, масажа и затегнете кожата. <Тоа КАКО ДА го КОРИСТИТЕ> Пред употреба на blackhead смена вакуум ве Молиме користете топла крпа или steamer за околу 5 минути за да се отвори порите.Тоа ви препорачуваме да започнете со најниско ниво кога прв пат употреба.Не се сместени во истата кожа во текот на 3 секунди.Ве молиме користете го во поместување на вашата кожа.Не се повлече.Во спротивно,кожата може да стане виолетова и оштетени.ВНИМАНИЕ:Полнење тоа пред употреба,тоа не може да се користи и додека се полни. <ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ГАРАНЦИЈА> Одлични услуги на клиентите прави да се купат без грижи. 100% пари гаранција за квалитет проблем во рок од 30 дена, и професионална техничка поддршка.Ако имате било какви прашања или незадоволство, ве молиме да бидат слободни да контакт.Чисти до blackhead масажа и затегнете кожата.Ги отстранува нечистотија маснотии.Го намалува мртвата кожа.Го намалува фини линии.Масажа.Затегнете кожата.Чисти до blackhead масажа и затегнете кожата.Ги отстранува нечистотија grease Reduces мртвите skin Reduces парична казна lines Massage Tighten на кожата. ●Чекор 1 : Превземање "LBR" Стан или скенирање на QR Кодот од Прирачник за Android / iphone телефонот и за добивање на преземањето. ●Чекор 2 : Долго притискање прекинувач за 2 секунди за да го вклучите blackhead Вшмукување Инструмент. ●Чекор 3 : се Поврзете на Wi Fi Уред : Кликнете на Wi Fiicon и внесете ги прилагодувањата.Изберете БХ-QBA да се поврзете.По поврзани, внесете го LBR СТАН. ●Чекор 4 : се Избере соодветна сонда и вшмукување ниво.Направи вашето лице да леќа и да се обезбеди тоа јасно може да се набљудуваат на лицето пора.Се Движат Пора Extractor Алатка.и назад низ порите.Не го напушти во текот на 3 секунди на истата пора да се избегне кожата модринка. ●Чекор 5 : Чистење на порите и чувајте го сув.Blackhead Вакуум Смена * 1. 4 Вшмукување Глави : 9mm Глава*1, 6.5 mm Глава*1, Ellipse Head*1, Polished Head*1. Акни игла*4. USB Полнење Линија * 1. O-ring*2. Прирачник За Корисникот * 1. 1. Ве молиме прочитајте ги прирачник за корисникот внимателно пред користење на Blackhead Смена Комплет. 2. Ве молиме користете топла крпа или steamer за околу 5 минути за да ги отворите вашите пора. 3. Мора да се направи вшмукување тест на вашата рака пред употреба и да започнете со најниската вшмукување ниво. 4. Ве молиме не користете повеќе од 5 минути секој пат да се спречи оштетување на кожата. 5. Неговата нормална дека кожата ќе се претвори црвено по користење на Лице Пора Чистење, ве молиме да не се грижите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне