.

.

Кожата Scrubber се Соочуваат со Шпатула Blackhead Смена Пора Почисто со 4 Режими Плус 4 Брзини Лице Scrubber Лице Scraper Exfoliator за Длабоко Чистење Нега на Кожата Алатка со 4 Pimple Цедењ

Кожата Scrubber се Соочуваат со Шпатула Blackhead Смена Пора Почисто со 4 Режими Плус 4 Брзини Лице Scrubber

DEN 715.20

Од стока
Во продавницата

Професионални Кожата Scrubber Кожата Шпатула - им помага на чистење на кожата длабоко, да се отстрани blackheads, мртвите кожата, масло, и нечистотијата од вашето лице, исто така, му помага на кожата апсорбира исхрана, совршен за секојдневна нега на кожата.Оваа надградена верзија на кожата шпатула, исто така, има долго траење на батеријата.Нежен и Лесен за Употреба - кожата шпатула е направен од 100% од нерѓосувачки челик и се тоа доаѓа со база, која е лесно за чување и безбедно да се користи.Ова се соочуваат со Шпатула е блага форма на ексфолиране.Задолжен за 2.5 часа за целосно полнење, притиснете и држете го "О" копчето за 3 секунди за да го вклучите/исклучите уредот, и притиснете "М" копчето за префрлување режими.Прилагодливи 4 Режими и Големи Екранот - Оваа кожа scrubber има 4 прилагодливи режими плус 4 енергетски нивоа.【Ion+】отстранува blackheads, мртвата кожа, нечистотија, мрсна нечистотии на вашето лице, 【Ion-】помага за нега на кожата производи за да се воведе во кожата,【Чисти】отстранување на нечистотии од кожата и козметички остатоци, 【ЕМС】лифт и затегнете кожата, намалување на брчките и фините линии.Одличен за По-дома Лицето - Оваа кожа scrubber exfoliator може да се полни преку лаптоп, компјутер, моќ банка.Преносни да го користите дома или за време на патувањето.Тоа е лесен и лесно да се носат, па секогаш може да ја користите оваа кожа шпатула во вашата нега на кожата рутина, им помага на производи навлезат, и може да ви даде мини лифт.Пакетот Вклучува - пакетот вклучува 1x Кожата Scrubber, 1x База, 1x USB кабел, 1x Чистење со крпа, 1x Blackhead Смена Pimple Extractor Алатка Колекции, 1x упатство.Помага да се олабават мртвите кожата, нечистотија и остатоци од површината чистење на кожата, додека exfoliates.Им помага на физичко лице крем и суштината да се воведе во кожата за ефективна апсорпција.На шпатула доаѓа делумно наполнета, но можеби ќе сакате да го приклучок за кратко време целосно да ја полните тоа!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне